Astrit Panxha Person-Info 

( Ich bin Astrit Panxha)

News

(1 - 4 von 6
)

Mustafa: Mos ta mallkojmë shtetin por ta zhvillojmë atë (Video) -...

www.botasot.info
Mos të mallkojmë shtetin e Kosovës sepse e kemi bërë këtë shtet që ta zhvillojmë e t’i besojmë dhe kemi qytetarë të cilët e kanë përgjegjësinë e tyre që të...

GAP

www.institutigap.org
GAP - Institute for Advanced Studies

​Panxha: Pakoja e rimëkëmbjes ekonomike duhet të jetë mbi 300 milionë...

www.botasot.info
Kryetari i Klubit të Prodhuesve të Kosovës, Astrit Panxha, ka deklaruar se mbi 50 për qind e prodhuesve kanë pasur rënie të të hyrave prej 56 për qind gjatë...

» Klubi i Prodhuesve të Kosovës vizitoi sot komunën e Hanit të Elezit

kk.rks-gov.net
:18. Kryetari i komunës, z.Rufki Suma priti në takim pune Drejtorin Ekzekutiv të Klubit të Prodhuesve të Kosovës, z.Astrit Panxha. Kryetari Suma së ...
Verwandte Suchanfragen zu Astrit Panxha
Safet Gërxhaliu
Personen
Vorname "Astrit" (256)
Name "Panxha" (3)
Dossier exportieren
+1