Bashkim Balaj Person-Info 

( Ich bin Bashkim Balaj)

News

(1 - 4 von 9
)

"Kthim prapa nuk ka", - urdhëroi oficerët e FARK-ut Komandanti Rugova...

www.botasot.info
Krimi i organizuar, Korrupsioni dhe Demarkacioni, padyshim, kanë qenë sfidat më të mëdha për Kosovën edhe gjatë vitit që lamë pas, Sfida e parë, krimi i...

Idriz Zeqiraj: Agim Çeku denigron ushtarakët e FARK

www.zemrashqiptare.net
Gjeneral Agim Çeku, në bisedën e ngeshme me drejtuesit e emisionit

Ekskluzive: Çka shkruajti gazetari Bardhyl Ajeti për konfliktin Musaj...

www.botasot.info
Bardhyl Ajeti gazetari i “Botës Sot”, në vitin kishte bërë një hulumtin dhe shkrim të gjatë pak ditë pas sulmit të Ramush Haradinaj me mbi 50 ushtarë në...

Kosova Daily Report #1523,

www.hri.org
The witnesses named the two wounded Albanians as Mustaf& Imeri and Bashkim Balaj, both of them residents of Isniq village. They could also learn the identity of the two
Dossier exportieren
+1