Behgjet Pacolli und Kosovës Person-Info 

( Ich bin Behgjet Pacolli)
(1 - 21 von 23
)

Dacic: Behgjet Pacolli erdhi për të korruptuar shtete në Paris - Bota...

www.botasot.info
Ministri i Jashtëm i Serbisë Ivica Dacic ka thënë se shumë shtete janë përballë me presion që të votojnë për anëtarësimin e Kosovës në UNESCO. Ai ka thënë se...

Behgjet Pacolli kandidat për  Prishtinën? Marrëveshje PDK-AKR

fax.al
Behgjet Pacolli kandidat i mundshëm për Kryetar të Prishtinës. para një ore - Ina. Partia Demokratike e Kosovës dhe Aleanca Kosova e Re synojnë t'i bashkojnë ...

Intervista: Hashim Thaçi, Albin Kurti, Behgjet Pacolli - Bota Sot

www.botasot.info
Në emisionin ‘Jeta në Kosovë’ në RTK u transmetuan intervistat me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi; kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, dhe me...
+1