Behgjet Pacolli und Prishtinë Person-Info 

( Ich bin Behgjet Pacolli)
(1 - 9 von 9
)

Behgjet Pacolli kandidat për  Prishtinën? Marrëveshje PDK-AKR

fax.al
Behgjet Pacolli kandidat i mundshëm për Kryetar të Prishtinës. para një ore - Ina. Partia Demokratike e Kosovës dhe Aleanca Kosova e Re synojnë t'i bashkojnë ...
+1