Besnik Tahiri und Haradinaj Person-Info 

( Ich bin Besnik Tahiri)
(1 - 24 von 41
)

Besnik Tahiri: Arrestimi i Haradinajt ka shkelur rëndë dinjitetin e...

www.botasot.info
Çështja e lirimit me kusht të Ramush Haradinajt nga gjykata franceze është temë e Info Magazine, për të cilën debatojnë Besnik Tahiri, ekspert i qeverisjes...

Albin Kurti shkarkon koordinatorët nacionalë, mes tyre dhe djali i...

fax.al
... të cilët u emëruan nga Qeveria Haradinaj, sot në mbledhjen e dytë qeveritare që u mbajt. Rexhep Hoti, Besnik Tahiri, Mendim Rugova, Fatos Makolli, Burim.

Daut Haradinaj kërkon t’u falen gjobat gastronomëve - Bota Sot

www.botasot.info
Besnik Tahiri dhe Daut Haradinaj. Kandidati për kryetar të Komunës së Prishtinës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj, ...
+1