Besnik Tahiri und Kosovës Person-Info 

( Ich bin Besnik Tahiri)
(1 - 23 von 33
)

Daut Haradinaj kërkon t’u falen gjobat gastronomëve - Bota Sot

www.botasot.info
Besnik Tahiri dhe Daut Haradinaj. Kandidati për kryetar të Komunës së Prishtinës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj, ...

Besnik Tahiri emërohet koordinator nacional për Reforma Shtetërore

fax.al
Besnik Tahiri emërohet koordinator nacional për Reforma Shtetërore. para një dite - Lajmi.net. Besnik Tahiri do të jetë koordinatori nacional për Reforma Shtetërore. Kështu ka vendosur Qeveria e Kosovës në mbledhjen e radhës. Gjithashtu në këtë mbledhje u vendos që Moris Hyseni të jetë agjent dhe.

Kuvendi i Kosovës miraton projektligjin për dërgimin e FSK jashtë ...a2news.com › › kuvendi-i-kosoves-mir...

a2news.com
vor 9 Stunden · Edhe shefi i Grupit Parlamentari AAK-së, Besnik Tahiri, referuar një deklarate të kryeministrit të Kosovës rreth dërgimit të FSK-së në rast ...
+1