Blerim Kuqi und Aak Person-Info 

( Ich bin Blerim Kuqi)
(1 - 15 von 15
)

Donika Kadaj, Pal Lekaj dhe Blerim Kuqi, nënkryetarët e AAK

fax.al
Donika Kadaj, Pal Lekaj dhe Blerim Kuqi, nënkryetarët e AAK. më Lajmi.net. Aleanca për Ardhmëninë e Kosovës, mbasi mbajti procesin e brendshëm ...

Donika Kadaj jep dorëheqje nga AAK-ja

fax.al
Dorëheqja e Deputetes së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi, nuk është konfirmuar nga partia e saj. Blerim Kuqi, sekretari organizativ i ...
+1