Dafina Zeqiri und Këngëtarja Person-Info 

( Ich bin Dafina Zeqiri)
(1 - 26 von 107
)

Dafina Zeqiri anashkalon origjinën shqiptare - Bota Sot

www.botasot.info
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është rikthyer në skenën muzikore me një projekt të ri, pikërisht me këngën “Four seasons” e publikuar në iTunes. Dafina ka...

Dafina Zeqiri në koopertinën e revistës prestigjoze

www.oranews.tv
Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri po synon gjithnjë e më shumë tregun ndërkombëtar dhe ka tërhequr vëmendjen e revistës më prestigjoze Harper's Bazaar mbi albumin e saj më të ri 'King' që pritet të publikohet së shpejti. Pikërisht tematika e “King” mbi fuqizimin e femrave ka qenë në qendër të shkrimit.

Dafina Zeqiri me poza të reja në bikini - Bota Sot

www.botasot.info
Dafina Zeqiri është shquar gjithmonë për dukjen e saj atraktive. Këngëtarja e njohur është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me...

Dafina Zeqiri shtrohet në spital, ja diagnoza – JavaNews.al

javanews.al
Ishte kthyer nga Amerika dhe nisi fuqishëm aktivitetet e saj muzikore në Kosovë, por me sa duket këngëtarja e njohur dhe mjaft e dashur për të rinjtë, Dafina...
+1