News Donika Selimi

(1 - 4 von 5
)

Vajza e komandantit të UÇK-së, ju lë pa fjalë! - Bota Sot

www.botasot.info
Donika Selimi është vajza e ish komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ish ambasadorit të Kosovës në Shqipëri, Sylejman Selimit, shkruan Gazeta...

Donika Selimi News 1

www.teksteshqip.com
KËRKO. SHARE. D · Donika Selimi. News. KERKO. Emri i përdoruesit (username): Fjalëkalimi (password): Më mbaj mend (për 1 muaj). Dua të regjistrohem.

Sylejman Selimi ka një vajzë tejet të bukur - Fax.alfax.al › news › sylejman-selimi-ka-...

fax.al
Donika Selimi është vajza e ish ambasadorit së Kosovës në Shqipëri, Sylejman Selimi. Ajo pos që karakterizohet me një pamje tejet të bukur, ka gjithashtu linja ...
Verwandte Suchanfragen zu Donika Selimi
Person "Selimi" (2)
Vorname "Donika" (123)
Name "Selimi" (382)
+1