News Genta Ismajli

(1 - 20 von 27
)

Şarkıcı Genta İsmajli, kıyafetiyle ödül törenine damga vurdu - Magazin

www.haberler.com
Altın Kanat Ödül Törenleri'nde ödüle layık görülen Kosovalı sanatçı Genta İsmajli, deri yırtmaç ve göğüs dekolteli kıyafetiyle törene damga vurdu.

Confessions of Genta Ismajli: The most embarrassing moment on stage,...

www.anabelmagazine.com
Invited today afternoon in

Genta Ismajli sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi ajo - Bota Sot

www.botasot.info
Këngëtarja Genta Ismajli sot feston 32 vjetorin e lindjes. Se ka lindur me 12 prill ajo ka treguar vetë nëpërmjet një videoje të publikuar. Aty shihet...

Genta Ismajli

wn.com
Genta Ismajli on WN Network delivers the latest Videos and Editable pages for News & Events, including Entertainment, Music, Sports, Science and more, Sign up...

Genta Ismajli jep lajmin e bukur: Nënë për herë të parë

www.dailyxing.com
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli ka bërë sot deklaratën e papritur, e ftuar në emisionin Ftesë në 5 Genta u shpreh se vitin tjetër do e ...

Genta Ismajli Photos, News and Videos, Trivia and Quotes - FamousFix

www.famousfix.com
05 February FamousFix profile for Genta Ismajli including biography information, wikipedia facts, photos, galleries, news, youtube videos, quotes,...

Genta Ismajli pranë një mashkulli shumë të njohur (Foto) - Bota Sot

www.botasot.info
enta Ismajli që nga ndarja e saj me ish të dashurin Milotin, ajo nuk është përfolur më për ndoënjë lidhje të mundshme.Genta, është kthyer furishëm në muzikë me...

Genta Ismajli Shkune Tune Hello Usa

wn.com
Genta Ismajli Shkune Tune Hello Usa on WN Network delivers the latest Videos and Editable pages for News & Events, including Entertainment, Music, Sports,...

Genta Ismajli zbulon identitetin e partnerit - Tetjera

www.oranews.tv
Genta Ismajli është ndër femrat më të komentuara në shoëbizin shqiptar për zërin dhe aftësitë e mira në kërcim

Genta Ismajli me stil të ri të flokëve - Bota Sot

www.botasot.info
Këngëtarja Genta Ismajli ndryshon pamjen. Genta është e angazhuar shumë me mbrëmje të shumta muzikore, si çdo verë tjetër. Por, ajo gjithmonë shfaqet e...

Genta Ismajli Trivia - Genta Ismajli Information and Facts - FamousFix

www.famousfix.com
Information, trivia, data and list of facts about Genta Ismajli. What would you like to know about Genta Ismajli?

Genta Ismajli dhe Milaim Zeka përjetojnë tmerrin në avion - Bota Sot

www.botasot.info
Në fundjava, zakonisht këngëtarët udhëtojnë jashtë vendit në diasporë për koncerte.Një axhendë të tillë ka vazhdimisht edhe Genta Ismajli, e cila ka pasur...

2011年 世界で最も美しい顔100 一覧発表!日本人は 佐々木希、蛯原 ...tabetainjya.com › 海外ニュース

tabetainjya.com
· 55 ゲンタイスマイリ(Genta Ismajli)NEW!! コソボ人歌手 56 レイチェルマクアダムス(Rachel McAdams) カナダ人女優 57 マギーQ(Maggie ...

Gota News | Ku mbetën meshkujt shqiptar? Vajzat e estradës shqiptare...

gotanews.tv
Trendi i lidhjeve të vajzave të estradës shqiptare me meshkuj të huaj tashmë veç sa po shkon e po rritet....

Nga e mori idenë për klipin e ri Genta Ismajli? – ArkivaNews

news.arkiva.de
Genta Ismajli ka publikuar pak ditë më parë projektin më të ri

Pamje dhe detaje ekskluzive nga klipi i Etnon dhe Genta Ismajlit

fax.al
Grupi Etnon dhe Genta Ismajli kanë realizuar projektin e tyre të përbashkët. “Shake it” mban titullin kënga që ka bashkuar artistët e njohur në ...

Pavarsia E Kosoves Arizona | Veranstaltung in Scotts...

de.eventhint.com
Sonntag, 19. Februar 2017, Scottsdale, Shoqata Shqipe E Arizones Prezenton Për nder Të 9 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës Mbrëmje e Madhe Fes...

Genta Ismajli: Rrihet nga Dj i saj personal - 5 August

egjiptianet.ucoz.de
Ka mjaftuar një debat dhe këngëtarja Genta Ismajli, është rrahur dhe goditur nga Dj i saj personal, Dj. Roni. Sherri ka ndodhur në një koncert në Malishevë ...
+1