Ilir Shaqiri Person-Info 

( Ich bin Ilir Shaqiri)

News

(1 - 4 von 10
)

Kenge Popullore Shqiptare 4 Motrat Mustafa, Ilir Shaqiri, Mahmut ...

www.linkedin.com
BUNJAKU - POTPURI POPULLORE :01 Mori lulja e ...

Ilir Shaqiri zgjodhi të njëjtën këngëtare për tri dasmat e djemve -...

www.botasot.info
Këngëtarja e cila e ka pasur nderin të këndojë në tri dasmat në familjen Shaqiri është Yllka Kuqi. Asaj, kolegu Ilir Shaqiri ia ka besuar udhëheqjen e tri...

Ilir Shaqiri dhe djali i tij Korabi, bien në kundërshtim me...

fax.al
Ilir Shaqiri dhe djali i tij Korabi, bien në kundërshtim me njëri-tjetrin! para 3 jave - GazetaBlic. Pas kritikave për pjesëmarrjen e Gardës së Nderit të FSK-së në ...

Ilir Shaqiri: Evropa ende na ka borxh… (Video) - Bota Sot

www.botasot.info
Ilir Shaqiri vjen n’Kosovë Show. Të ftuar të Shpëtim Deskut janë edhe Ryva Kajtazi e NG, si dhe ministri i “O sa mirë”, aktori Jeton Zogiani.Ilir Shaqiri ka...
Dossier exportieren
+1