Nysret Muqiqi Person-Info 

( Ich bin Nysret Muqiqi)

News

Nysret Muqiqi feston ditëlindjen, kështu e uron Albatriti - Bota Sot

www.botasot.info
Këngëtari i njohur Nysret Muqiqi sot ka ditë feste.Nysreti sot feston ditëlindjen e tij, E një urim nuk ka munguar nga djali i tij Albatriti i cili së...

Ky këngëtarë e ka ditëlindjen për 1 maj

fax.al
Nysreti një vjehërr me fat, ja çfarë i bën Egzona për ditëlindje. para 9 muajve - Lajmi.net. Çifti i njohur Nysret Muqiqi dhe bashkëshortja e tij këngëtarja Merita Spahiu janë shumë me fat që kanë një nuse si Egzona. Derisa sot Nysreti feston ditëlindjen, të gjithë janë kujdesur për dhurata e.

Rrahet këngëtari Nysret Muqiqi, ja nga kush - Bota Sotwww.botasot.info › mediale-vip-showbiz › rrahet...

www.botasot.info
Nysret Muqiqi është një ndër këngëtaret më të pëlqyer shqiptar. Ai ka një eksperiencë mbi 40 vjet në estradën muzikore shqiptare, ku ka kënduar për të gjitha...

Ja si u festua fejesa e Albatritit

fax.al
Këngëtari Albatrit Muqiqi i cili është djali i dy këngëtarëve të njohur Nysret Muqiqi dhe Merita Spahiu, i ka dhënë fund beqarisë. Ai u feju me të dashurën e tij ...
Dossier exportieren
+1