Sadik Musaj Person-Info 

( Ich bin Sadik Musaj)

News

(1 - 1 von 9
)

Si filloj konflikti Haradinaj – Musaj? - Bota Sot

www.botasot.info
Nga ky konflikt i dy familjeve nga Dukagjinit mbeten të vrarë dhe të plagosur shumë anëtarë të familjes Musaj. Por si filloj problemi?Mënjeherë pas lufte...
Dossier exportieren
+1