News Selim Brosha

(1 - 7 von 7
)

Ibrahim Kelmendi tregon faktet në Speciale: Ja personat që u vranë me...

www.botasot.info
Azem Syla / “Daja i vogël” Azem Sylën e kam takuar për herë të parë në Zvicër, kur ai ishte imigruar aty dhe e kishte paraqitur kërkesën për azil...

Nuk shkulet fara e keqe - Bota Sot

www.botasot.info
Një agjent i privilegjuar në sistemin sërbosllav dhe një vrasës ordiner i shqiptarëve të shquar dhe me prirje atdhetare.U vra fizikisht në Prishtinë,nga...

Mediat kosovare: Kërcënohet me jetë komandanti i Policisë, Driton...

www.oranews.tv
Mediat kosovare raportojnë se komandanti i stacionit policor Qendra, Driton Imeri, ka marrë dhjetëra kërcënime me jetë, linçime, fyerje e sharje nga persona që...

Ylli Polovina

www.yllipolovina.com
Add Your Website Description Here

“Organizator i vrasjes të vëllezërve Gërvalla dhe Kadri Zekës ka qenë...

a-news24.com
Muhamed Thivi Me jet garantoj se organizatori i vrasjeve politike te patriotve shqiptar per europ ka qen Bexhet Pacolli qe prej ati momenti udba i ka ndihmu...
+1