News Shpend Maxhuni

(1 - 18 von 18
)

Shpend Maxhuni, drejtori i ri i AKI - fax.alfax.al

fax.al
› news › shpend-ma...

Shpend Maxhuni, në krye të Policisë deri në vitin Bota Sot

www.botasot.info
Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani ka sqaruar se Drejtori i Përgjtihshëm i Policisë së Kosovës. Shpend Maxhuni ende vazhdon të jetë në krye të kësaj...

Kosova aktuell - War Nenad Djuric an der Ermordung der Familie...

kosova-aktuell.de
Der Polizeikommandeur im nördlichen Kosova heißt Nenad Djuric . Zunehmend tauchen Vorwürfe auf, dass Nenad Djuric, an der Ermordung der Familie Jashari in...

Pse i shpëtoi shkarkimit Shpend Maxhuni? - Bota Sot

www.botasot.info
Pas operacionit të kidnapimit të 6 gylenistëve, që po konsiderohet si operacion i turpit, shkuan kokat e ministrit të Brendshëm Flamur Sefaj dhe shefit të...

Shpend Maxhuni elected as new KIA chief - News - KosovaPress

old.kosovapress.com
elected today the new director of the Kosovo Intelligence Agency ...

Sot rrëfehen Skënder Hyseni dhe Shpend Maxhuni

fax.al
​Sot rrëfehen Skënder Hyseni dhe Shpend Maxhuni. para 8 muajve - GazetaBlic. Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni dhe drejtori i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni, do të raportojnë sot para komisioneve të ndryshme në Kuvendin e Kosovës. Derisa ministri Hyseni do të.

President Jahjaga received the Director General of the ...

president-ksgov.net
— Shpend Maxhuni. President of the Republic of Kosovo, Mrs. Atifete Jahjaga, received today at a meeting the Director General of the Kosovo Police ... › news

Shpend Maxhuni – Abc News

abcnews.al
Gjitha · Kosovë, Thaçi e Haradinaj emërojnë shefin e ri të AKI-së.

Shpend Maxhuni – FREE NEWS

freenews.tv
Maxhuni javën e ardhshme raporton para Komisionit për AKI-në. para 3 javëve ...

WRI condemns 'shameful' attacks on Nazlie Bala in Kosovo |...

wri-irg.org
London, Friday, 5 April, War Resisters' International - an international peace organisation founded in is shocked and horrified by the vicious...

KFOR | COM KFOR MEETS WITH MINISTER OF INTERIOR AFFAIRS AND KP...

jfcnaples.nato.int
Under the authority of the United Nations, NATO has been leading a peace support operation in Kosovo since 12 June in support of wider international...

Kosovo, Interpol, son, drugs, guns, and of course conspiracy ...

www.b92.net
Namely, Sputnik is citing Pristina-based (Albanian language) daily Gazeta Express, which said that the person in question, Shpend Maxhuni, ...

Sot rrëfehen Hyseni e Maxhuni

fax.al
Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni dhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni do të raportojnë sot para Komisionit për ...
+1