Sinan Vllasaliu Person-Info 

( Ich bin Sinan Vllasaliu)

News

(1 - 4 von 19
)

“Jemi nda” thotë Sinan Vllasaliu në hitin e ri - Bota Sot

www.botasot.info
Këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu ka lansuar këngën më të re. Projekti mban titullin “Jemi nda” dhe është publikuar bashkë me videoklip. Kënga...

1 Kafe Me Labin Sinan Vllasaliu Robert Berisha Ulqin

wn.com
1 Kafe me Labin - Sinan Vllasaliu & Robert Berisha - Ulqin , 1 kafe me Labin - Sinan Vllasaliu , 1 Kafe me Labin - Shetitje me anije ne...

Sinan Vllasaliu me një mesazh për kryeministrin - INFOLINE NEWS

infoline-news.com
Sinan Vllasaliu ka diçka për të thënë në këtë situatë kaotike që po mbretëron në vend, transmeton infoline-news. Derisa e gjithë vëmendja ishte tek koronavirusi, ditët e fundit vëmendja u tërhoq edhe tek gjendja politike në vend. Pas shkarkimit të Ministrit të Punëve të Brendshme, Agim Veliu, qeveria është në prag të rënies. Në gjithë këtë […]

Sinan Vllasaliu momente të ëmbla me bashkëshorten - Bota Sot

www.botasot.info
Sinan Vllasaliu është një këngëtarët më të pëlqyer dhe më të dashur të publikut shqiptar. Krahas sukseseve në karrierën muzikore, ai shpesh ka treguar që...
Dossier exportieren
+1