Teuta Haxhiu und Deputetja Person-Info 

( Ich bin Teuta Haxhiu)
(1 - 25 von 47
)

Teuta Haxhiu i thotë Mimoza Kusari-Lilës: Je vrapuese e Bota Sotwww.botasot.info › aktuale-lajme › teuta-haxhiu-i-t...

www.botasot.info
Deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu, në seancën e sotme plenare i ka thënë koleges së saj nga Lëvizja Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, se është vrapuese e ...

Arrestohet deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu

fax.al
Teuta Haxhiu, deputetja e AAK'së, është arrestuar jashtë ndërtesës së Kuvendit të Kosovës. Ndërkohë, seanca e Kuvendit vazhdon të mbahet ...

Teuta Haxhiu ia tregon vendin ministres së Drejtësisë - Bota Sot

www.botasot.info
Deputetja e AAK-së i ka tërhequr vërejtjen ministres së Drejtësisë Dhurata Hoxhës, pasi që ajo kishte lëshuar karrigen e saj dhe kishte shkuar të ulet bashkë...

Teuta Haxhiu tregon pse votoi kundër qëndrimit të AAK-së për...

www.botasot.info
Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Teuta Haxhiu dje ka abstenuar për votën e saj lidhur me kërkesën e partive opozitare që të shkarkohet ministri i...
+1