Valbona Kastrati Person-Info 

( Ich bin Valbona Kastrati)

News

Shpend Ahmeti publikon listën e VV-së për Asamble Komunale - Bota Sot

www.botasot.info
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë publike listën me emrat e kandidatëve për Asamble Komunale nga Lëvizja Vetëvendosje. Kësaj liste i...

Hazir Mehmeti: Mësuesit austriak vizitë në Kosovë

www.zemrashqiptare.net
Mësuesit austriak vizitë shkollave në Kosovë. Mësuesit austriak u pritën në Ministrinë e Arsimit nga zj.Shejnaze Elezi dhe drejtues shkollash, zj.Valbona Kastrati, zj.Kumrije Sahiti dhe z.Walter Hapel. Ishte një takim i përzemërt, i hapur dhe informativ i dyanshëm.... Nga Hazir MEHMETI, Vjenë. Kosova po ringjallet shumë ngadalë në jetën e saj, përfshi edhe marrëdhëniet me ...

Berisha uron festën e grave me pemën e Vitit të Ri

fax.al
NGA: VALBONA KASTRATI SULAJ Sot është Dita Ndërkombëtare e gruas dhe ti me vrap u kujtove te me japësh urimet. Nuk e dua urimin tënd sot. Te drejtohem ...
Dossier exportieren
+1