Adelina Tahiri Person-Info 

( Ich bin Adelina Tahiri)

News

(1 - 4 von 11
)

Më në fund konfirmohet! Adelina Tahiri është shtatzënë - Bota Sot

www.botasot.info
Adelina Tahiri është këngëtarja që u komentua gjatë në media për lidhjen dhe martesën  me milionerin maqedon Seryzha Markov, për të cilën thuhet se kryen një...

"Më thanë se gazetat do shkruanin diçka skandaloze", Adelina Tahiri...

www.oranews.tv
Adelina Tahiri është komentuar gjatë për martesën e saj me avokatin maqedonas Serjozha Markov për shkak të kombit dhe moshës së tij.

Adelina Tahiri and Joni arrive at home, which is the welcome party

www.classlifestyle.com
There are only four days that Joni Adelina Tahiri 39 s son has come to life and the whole family and the couple 39 s relatives are on holiday Throughout the ...

Adelina Tahiri surrenders, this is the first picture of her son

www.classlifestyle.com
Ever since Joni came to life Adelina Tahiri has given up her photos on the net Or even in the few cases when he tried to post something his son did not go out of ...
Verwandte Suchanfragen zu Adelina Tahiri
Personen
Vorname "Adelina" (806)
Name "Tahiri" (516)
Dossier exportieren
+1