Avni Feka Person-Info 

( Ich bin Avni Feka)

News

Avni Feka - Bota Sot

www.botasot.info
Zemra më qanë e lotët më rrjedhin, o vëlla i dashur, kur po e shkruaj kujtimin për ty, në vend që të kemi ty, na shkruajmë kujtime për ty dhe kur...
Verwandte Suchanfragen zu Avni Feka
Personen
Vorname "Avni" (506)
Name "Feka" (50)
Dossier exportieren
+1