Avni Hyseni Person-Info 

( Ich bin Avni Hyseni)

News

(1 - 4 von 10
)

Avni Hyseni do të varroset në Gllogjan, kjo është agjenda - Bota Sotwww.botasot.info › lajme › avni-hyseni-do-te-varro...

www.botasot.info
Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), ka ndërruar jetë ish luftëtari i UÇK-së, Avni Hyseni. Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur vëllau i tij,...

Ky është postimi i fundit në Facebook i ushtarit të Tetova Newstetovanews.info › Lajme › Kosovë

tetovanews.info
Avni Hyseni ka qenë luftëtari i luftës në Kosovë dhe asaj në Preshevë. Ai po ashtu ka qenë edhe truprojë e kryeministrit Ramush Haradinaj në kohën para se ai ...

Haradinaj: Avni Hyseni ishte një njeri me vlera të larta kombëtare -...

www.botasot.info
Është mbajtur akademia përkujtimore e luftëtarit Avni Hysenit. Daut Haradinaj tha se Avni Hyseni ishte një njeri me vlera të larta kombëtare, i rrethuar me...
Dossier exportieren
+1