Avni Nuha Person-Info 

( Ich bin Avni Nuha)

News

(1 - 4 von 5
)

Avni Nuha i pikëlluar për vdekjen tragjike të çiklistit - Bota Sot

www.botasot.info
 Çiklisti italian Michele Scarponi ndërroi jetë pas një aksidentit të rëndë. Kryetari i Federatës së Çiklizmit të Kosovës, Avni Nuha, është i pikëlluar për...

UPF Europe and Middle East - Albanians, Kosovans Honor 15th Century...

eume.upf.org
Pristina, Kosovo—UPF-Kosovo organized a conference to discuss one of the Albanian people’s greatest heroes during the 550th year after his death.

Avni Nuha, u rizgjodh kryetar i FÇK-së - Bota Sot

www.botasot.info
Avni Nuha është rizgjedhur kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës. Në kuvendin e punës dhe zgjedhor që u mbajt në Prishtinë, Nuha nuk pati kundërkandidat,...

» Kryetari Svarqa priti pjesëmarrësin e Olimpiadës Qëndrim Gurin

kk.rks-gov.net
Kurse trajneri i tij dhe njëkohësisht kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës Avni Nuha, konstatoi se gjykuar sipas intensitetit të stërvitjeve ...
Verwandte Suchanfragen zu Avni Nuha
Arben Hasani
Personen
Vorname "Avni" (511)
Name "Nuha" (38)
Dossier exportieren
+1