Avni Shala Person-Info 

( Ich bin Avni Shala)

News

(1 - 4 von 6
)

Shala: Pse doli videoja për Munishin në kohën kur flitej për Besën e...

www.botasot.info
Ish-futbollisti i Flamurtarit të Prishtinës, Avni Shala, nuk ka mundur të qëndrojë anash dhe mos të reagojë duke e njohur personalitetin e Ismet Munishit apo...

Gesamterneuerungswahlen im Visier - Jungfrau Zeitungwww.jungfrauzeitung.ch › artikel

www.jungfrauzeitung.ch
... wird der Familie beziehungeweise Herrn Avni Shala und den Kindern Admirim, Endrit und Elsa, alle wohnhaft in Ringgenberg, ...

​Pas dënimit nga FFK, flet trajneri Hasi

fax.al
Koomisioni Disiplinor i shkallës së parë në përbërje: Dukagjin Zefi – kryetar dhe Luan Salihu e Avni Shala, morën disa vendime sidomos për akterët që ...

Avni Shala - Spielerprofil | nordbayern Amateure

www.nordbayern.de
Alle Informationen und Statistiken zum Spieler Avni Shala. Aktueller Verein: ASV Höchstadt II. Position: Stürmer.
Dossier exportieren
+1