Pidhi Inis Gjoni Person-Info 

( Ich bin Pidhi Inis Gjoni)
Albania
 

News

(1 - 4 von 15
)

Coco Antonel ndjek gjurmët e së ëmës, Inis Gjoni në formë të...

www.botasot.info
Inis Gjoni ka ndarë një foto speciale me ndjekësit e saj në Instagram, ku ka publikuar dhe pasionin më të ri të vogëlushes së saj. Vajza e regjizores...

Kur do të shëndoshet Inis Gjoni? - Worldnews.com

article.wn.com
TIRANE- Duket sikur atë s’e kemi parë kurrë në formë jo të mirë. Madje edhe gjatë shtatzënisë, Inis Gjoni, me gjithë kilogramët e fituar dukej

FOTO/ Kështu e relakson vogëlushen e saj Inis Gjoni

fax.al
FOTO/ Kështu e relakson vogëlushen e saj Inis Gjoni. më Syri. Mami Inisi ka filluar që herët ta mësojë Coco- n me balet, aktrim, masazhe, e çdo gjë që i ...

Komedia “10 vjet martesë” on Tirane, Shqiperi -...

www.numernje.com
Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra,...
Dossier exportieren
+1