Zanfina Ismajli Person-Info 

( Ich bin Zanfina Ismajli)

News

(1 - 4 von 11
)

Zanfina Ismajli në disa foto të bukura - Bota Sot

www.botasot.info
Këngëtarja shqiptare e Kosovës, Zanfina Ismajli dhe e motra e saj Ema kanë festuar ditëlindjen e mëmës së tyre, Mona Ismaili.Edhe pse shumicën e kohës është...

Zanfina Ismajli rebele 'nga natyra' bën spektakël në timon (Foto) -...

www.botasot.info
Që motra e Adelina Ismajlit, Zanfina, është rebele nga natyra, për këtë nuk kishim pikë dyshimi, por postimi i saj më i fundit në Instagram na e ka mbushur...

Sot ka ditëlindjen Zanfina Ismajli

fax.al
Këngëtarja Zanfina Ismajli këtë ditëlindje e ka pritur ndryshe nga të tjerat, humbja e nënës e ka bërë këngëtaren që sot të ndjen mall më shumë... RTV 21. Syri.
Dossier exportieren
+1