Donika Selimi und Uçk-Së Person-Info 

( Ich bin Donika Selimi)
(1 - 8 von 8
)

Vajza e komandantit të UÇK-së, ju lë pa fjalë! - Bota Sot

www.botasot.info
Donika Selimi është vajza e ish komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ish ambasadorit të Kosovës në Shqipëri, Sylejman Selimit, shkruan Gazeta...
Verwandte Suchanfragen zu Donika Selimi
Person "Selimi" (2)
Vorname "Donika" (123)
Name "Selimi" (382)
+1