Miradije Maliqi Person-Info 

( Ich bin Miradije Maliqi)

News

(1 - 4 von 5
)

Gratë shqiptare në diasporë vazhdojnë kontributin për Kosovën - Bota...

www.botasot.info
Zëvendësministri i Diasporës dhe Investimeve Strategjike, Faruk Nura ka pritur sot në takim delegacionin e grave të Diasporës nga shoqata “Lyra”. “Atdhetari...

DritËza ShqipËrie - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

www.kavajaonline.com
... hapsira europiane si dhe në Amerikë; Puntorie Ziba në Shkup, Radije Hoxha në Prishtinë, Valbona Zurçe në Tetovë, Miradije Maliqi në Zyrih, ...

Vjen mesazhi i mallit dhe dashurisë ndaj atdheut - Bota Sot

www.botasot.info
Asnjë poet, nuk mund të jetë i madh nga vetvetja dhe përmes vetvetes, as përmes vuajtjeve personale, as përmes vetëkënaqësive - çdo poet i madh  është i tillë,...

Gratë e diasporës vizitojnë Ministrinë e Diasporës

fax.al
Përfaqësuesja e shoqatës, Miradije Maliqi, ka thënë se gratë shqiptare në diasporë, e kanë për detyrë të vazhdojnë të kontribuojnë ndaj atdheut ...
Dossier exportieren
+1