Qerim Kelmendi Person-Info 

( Ich bin Qerim Kelmendi)

News

(1 - 4 von 8
)

Qerim Kelmendi zbulon detaje të reja për rastin e vrasjes së Ilir...

www.botasot.info
Njëri nga ish- ushtarët e UÇK-së, Qerim Kelmendi ka kërkuar që edhe një herë të rinis hetimi për vrasjen e Ilir Konushevcit dhe Hazir Malës. Ai në një shënim...

Qerim Kelmendi: Rugova ishte në listën e UÇK-së për t‘u likuiduar,...

fax.al
Ish-luftëtari i UÇK'së Qerim Kelmendi thotë se Rugova ishte në listën e UÇK'së për t'u likuiduar dhe i vjen keq që një gjë e tillë nuk ndodhi. Ish-anëtari i LDK'së ...
Dossier exportieren
+1