Remzi Ejupi und Presidenti Person-Info 

( Ich bin Remzi Ejupi)
(1 - 25 von 35
)

Remzi Ejupi: Zviceranët dhe shqiptarët janë bashkë - Bota Sotwww.botasot.info › futboll-sporti › remzi-ejupi-zvic...

www.botasot.info
Ish presidenti i klubit të futbollit Prishtina, Remzi Ejupi, ka një mesazh para ndeshjes së sotme mes Zvicrës dhe Serbisë, në kuadër të xhiros së tretë të ...

Ahmeti: Remzi Ejupi në FFK më quante avokat, ndoshta ka të meta...

fax.al
Presidenti i Prishtinës, Remzi Ejupi, mbrëmë e ofendoi zëvendës sekretarin e FFK-së, Arianit Ahmetin, të cilin e quajti shofer gjatë intervistës në Interaktiv.

Remzi Ejupi - Abc Newsabcnews.al › etiketa › remzi-ejupi

abcnews.al
Remzi Ejupi. Dy klubet dardane pro rifillimit, presidenti i njohur siguron 11 mijë teste. schedule12: Maj,

Çfarë thotë Remzi Ejupi pas dyshimeve për trukim të ndeshjeve?

fax.al
para 6 muajve - Klan Kosova. Presidenti i Klubit Futbollistik “Prishtina”, Remzi Ejupi ka komentuar pas dyshimeve për trukimin e ndeshjes Prishtina – Drita.
+1