News

(1 - 4 von 15
)

Lotnik strzelił cztery gole a mimo to nie wygrał meczu ...

· Na 3 minuty przed końcem Lotnik stracił doświadczonego obrońcę Dariusza Marciniaka, który ujrzał czerwoną kartkę (za drugą żółtą). To spory kłopot dla trenera Marka Herzberga, dla którego każdy obrońca jest na wagę złota. Być może jednak przed kolejnym spotkaniem wróci do składu Robert Turczyk.

Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra90minut.pl

Marcin Rosek 38, Sebastian Szujewski Robert Turczyk 75 (k). Chrobry Nowogrodziec, 2-0, Gryf Gryfów Śląski, 7 sierpnia, 17:00. Robert Zarzycki 54, 81.

MKS "Włókniarz" Mirsk - Oficjalny Serwis Klubumirsk.pl

Na dodatek mogli udać się na przerwę przegrywając, bo w doliczonym czasie gry Robert Turczyk dotknął piłki ręką we własnej 16-tce i arbiter nie miał ...

Łomnica gładko z Mitexem - Jelonka.com - wiadomości Łomnica

· W 70. minucie honorowe trafienie dla Mitexu zaliczył Marcel Rapacz, a wynik na 6:1 ustalił w 80. minucie Robert Turczyk. KS Łomnica - Mitex Podgórzyn 6:1 (2:0) KS: Maćkowski - Zyner, Ziomek, Habasiński (62' Woś), O. Aleksiejew (72' P. Habasiński), Turczyk, Kucharczyk (46' Wyderkowski), Cieślik, Salamon, Jasiński (65' Kurzelewski ...