Avni Abazi Person-Info 

( Ich bin Avni Abazi)

News

Avni Abazi bojkoton audicionin për aktorë të TKK-së, kërkon hetime...

www.botasot.info
Aktori Avni Abazi, është tërhequr nga audicioni për aktor të ansamblit të Teatrit Kombëtar të Kosovës. Abazi thotë se procesi ka parregullsi dhe, ç’është më...

24 vjeçari i vrarë në Gostivar është Avni Abazi - fax.alfax.al › 24-vjecari-i-vrare-ne-gostivar-eshte-avni-abazi

fax.al
24 vjeçari i vrarë të hënën në mbrëmje në Gostivar është i riu Avni Abazi, njofton gazeta KOHA. Ngjarja e rëndë tragjike me epilog një person i ...

Kosova Daily Report #1655,

www.hri.org
Avni Abazi (22), resident of Jabllanica village of Peja, who suffered grave injuries about his face, spoke to the KIC about what Serbs did last ...
Dossier exportieren
+1