Avni Avdiu Person-Info 

( Ich bin Avni Avdiu)

News

(1 - 4 von 6
)

Avni Avdiu:Përçarjet në RDK ndodhën për shkak të mendjemadhësisë së...

www.botasot.info
Profesori universitar, Avni Avdiu në shkrimin e tij të fundit analizon përçarjet në RDK-në, partinë që ka përkrahur publikisht.Sipas Avdiut, përçarjet në RDK...

Avni Avdiu me tre tituj shkencor merr vetëm 45 euro ndihmë ...fax.al › news › avni-avdiu-me-tre-tituj-shkencor-merr...

fax.al
Avni Avdiu ka një seri mbresëlënëse kualifikimesh akademike nga tri shtete të ndryshme. Dyzet e dy vjeçari ka tri diploma universitare nga universitetet e ...

Avdiu: Drenica e Likova janë sinonim i luftës, por jo edhe i...

www.botasot.info
Avni Avdiu – doktor në filozofinë politike dhe PH.D.c në sociologjinë e medias, thotë së Likova vazhdon të konsiderohet poligon eksperimentesh dhe terren ku...

Avni Avdiu me tre tituj shkencor merr vetëm 45 euro ndihmë sociale...

fax.al
Avni Avdiu me tre tituj shkencor merr vetëm 45 euro ndihmë sociale nga shteti Maqedonas. më Almakos. Avni Avdiu ka një seri mbresëlënëse ...
Verwandte Suchanfragen zu Avni Avdiu
Personen
Vorname "Avni" (506)
Name "Avdiu" (154)
Dossier exportieren
+1