Avni Hajredini Person-Info 

( Ich bin Avni Hajredini)

News

(1 - 4 von 6
)

CNN.com - Kosovo peacekeepers' human rights standards questioned -...

edition.cnn.com
"Until the true version of the events that led to (Avni Hajredini's) death is established, controversy will remain and KFOR runs the risk of losing ...

Aktuelle Kursdaten und Teilnehmerlisten

www.tramstrasse100.ch
1.NUR-Töff-Fahrschule der Schweiz

Përkujtohet dëshmori Avni Hajredini, familjarët të zhgënjyer me...

fax.al
Me rastin e 16 vjetorit të rënies së dëshmorit Avni Hajredini, i cili dha jetën në mbrojtje të Mitrovicës, përfaqësues të pushtetit komunal, familjarë, drejtues të ...

28 Nëntori, përurohet në Koshtovë lapidari kushtuar dëshmorëve

www.oranews.tv
Kastrati ka thënë me këtë rast se ky është një moment përkujtimi për dëshmorët Mehdi dhe Avni Hajredini dhe gjithë dëshmorët e kombit, ...
Dossier exportieren
+1