Avni Halili Person-Info 

( Ich bin Avni Halili)

News

Shqiptarët e veriut shqyrtojnë mundësinë e shpërnguljes - Bota Sot

www.botasot.info
Në Komunën e Leposaviqit ndodhen tri fshatra shqiptare - Bistricë, Cerajë e Vllahi - të cilat në katër anët janë të rrethuar me fshatra të populluara me serbë....

I tha se do të bëhej aksioner, si u zhduk pa gjurmë dibrani pasi i...

www.shkodranews.org
Kësaj here Alberti nuk ikën tek shtëpia e të vëllait Hamzait, por te një miku i tij Avni Halili i cili jetonte në Bergamo. Qëndron atje afro 3 ditë dhe më pas niset për ...
Verwandte Suchanfragen zu Avni Halili
Person "Halili" (1)
Vorname "Avni" (508)
Name "Halili" (314)
Dossier exportieren
+1