News Ilir Konushevci

(1 - 4 von 5
)

Refuzoi “Shtabin e Rognerit”, Ilir Konushevci u vra në pabesi në një...

www.botasot.info
Më 9 maj po bëhen plotë dy dekada që nga vrasja e Ilir Konushevcit, i njohur me nofkën “Mërgimi” gjatë luftës. Kjo vrasje ende nuk është e zbardhur. Ilir...

National heroes Ilir Konushevci and Hazir Malaj to be reburied today...

old.kosovapress.com
Under the auspices of PM Ramush Haradinaj, the reburial of the Nation Hero, Major General Ilir Konushevci and National martyr, Dr. Hazir Malaj will

Ekskluzive: Izet Haxhia zbulon detaje, si u vra Ilir Konushevci dhe...

www.botasot.info
Gazeta “Bota sot”, ka realizuar një intervistë me ish-truprojën e Sali Berishës, Izet Haxhiun, i cili e njihte nga afër SHIK-un, në veçanti Fatos Klosin, ku...

www.president-ksgov.net › news › president-jahj...President Jahjaga handed the Order “Hero of Kosovo” to the ...

president-ksgov.net
President Jahjaga handed the Order “Hero of Kosovo” to the family of Ilir Konushevci. Today, the President of the Republic of Kosovo, Madam Atifete Jahjaga ...
+1