Avni Elezaj Person-Info 

( Ich bin Avni Elezaj)

News

O Ramush familja Osaj po e pret rrëfimin tënd për Rexhën e ...

www.botasot.info
-Bekim Mustafa dhe Avni Elezaj të vrarë me armë zjarri në Pejë në vitin Smajl Hajdari i vrarë me 17 shkurt në hyrje të shtëpisë së tij, edhe pse për ...

Ratko Mladic Verhaftet

community.sport1.de
http://www.sueddeutsche.de/politik/mutmasslicher-kriegsverbrecher-ratko-mladic-offenbar-in-serbien-festgenommen Hoffentlich kann jetzt
Dossier exportieren
+1