News Dafina Zeqiri

(1 - 30 von 49
)

zeit.de: Albanische Musik in der Schweiz: Mit Schnulzen gegen die ...Zeit Online

— Die 34-jährige Dafina Zeqiri ist einer der größten albanischsprachigen Popstars. Ihre Songs werden millionenfach gestreamt, auf YouTube ...

Dafina Zeqiri Songs streamenRTL+

plus.rtl.de
Höre Musik von Dafina Zeqiri: Genieße die Top Tracks, besten Alben & Playlists ▻ Entdecke ähnliche Künstler auf RTL+!

20 Minuten Online: Diese Stars treten am Alba Festival auf: Regard Minuten

— Kosovo-albanische Stars: DJ Regard, Ledri Vula und Dafina Zeqiri kommen als Headliner ans Alba Festival. Am 2. und 3. Juli steigt das Alba ...

Dafina Zeqiri anashkalon origjinën shqiptare - Bota Sot

www.botasot.info
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është rikthyer në skenën muzikore me një projekt të ri, pikërisht me këngën “Four seasons” e publikuar në iTunes. Dafina ka...

After the first child, Dafina Zeqiri does not intend to stop!Anabel Magazine

www.anabelmagazine.com
Dafina Zeqiri, invited to In the Trap of Peter Pan made a pretty statement about babies! He literally said that we should just wait until the first child ...

Dafina Zeqiri flet për herë të parë publikisht për Elvana Gjatën -...

www.botasot.info
Është publikuar një shkrim nëpër media, ku flet për rivalitetin e supozuar mes Elvana Gjatës dhe Dafina Zeqirit. Por, në një prononcim për mediat...

Dafina Zeqiri & Capital TElectric Brixton

www.electricbrixton.uk.com
Dafina Zeqiri, also known mononymously as Dafina, is a Swedish-born Kosovo-Albanian singer. Dafina has cited American singer and songwriter Aaliyah as her ...

Dafina Zeqiri publikon foto nudo të Eminemit: Sikur të isha… - Bota...

www.botasot.info
Dafina Zeqiri është goxha aktive në rrjete sociale. Dafina Zeqiri ka befasuar të gjithë me postimin e fundit që bëri në InstaStory. Ajo ka publikuar një...

Dafina Zeqiri me poza të reja në bikini - Bota Sot

www.botasot.info
Dafina Zeqiri është shquar gjithmonë për dukjen e saj atraktive. Këngëtarja e njohur është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me...

Dafina Zeqiri publikon foto në krahët e të dashurit të rioranews.tv

www.oranews.tv
Dafina Zeqiri ka nisur një romancë të re. Ky është lajmi më i shpeshtë që ka qarkulluar kohët e fundit. Ndonëse deri tani ka munguar një reagim zyrtar nga ...

Dafina Zeqiri ka dy fjalë për Leonora Jakupin - Bota Sot

www.botasot.info
Në vazhdën e shumë veprimeve befasuese nga Dafina Zeqiri që komentet ndër kolegë i ka lëshuar ‘me të lirë’, këngëtarja e njohur është ndalur tashmë tek...

Dafina Zeqiri publishes the photo in the arms of her new ...voxnews.al

www.voxnews.al
vor 12 Stunden — Dafina Zeqiri has left her romance with DJ Geek behind. · In a post a few hours ago, Dafina also posted some photos wearing a short black dress.

Dafina Zeqiri godet tregun ndërkombëtar me 'Mbret'

www.oranews.tv
ka publikuar albumin muzikor 'King'. Këtë herë, Dafina Zeqiri ka zgjedhur që cdo gjë të jetë në gjuhën angleze, por nuk dihet përse ka zgjedhur titullin mbret. Këngët e albumit të saj do të dëgjohen vetëm nga personat që ...

“A m'ke dashtë” vjen sot nga Elineli dhe Dafina Zeqiribotasot.info

www.botasot.info
Artistët e njohur, Elinel dhe Dafina Zeqiri i kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim. Këtë e ka bërë të ditur Elinel përmes një postimi në Instagram.

Dafina Zeqiri në koopertinën e revistës prestigjoze

www.oranews.tv
Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri po synon gjithnjë e më shumë tregun ndërkombëtar dhe ka tërhequr vëmendjen e revistës më prestigjoze Harper's Bazaar mbi albumin e saj më të ri 'King' që pritet të publikohet së shpejti. Pikërisht tematika e “King” mbi fuqizimin e femrave ka qenë në qendër të shkrimit.

Dafina Zeqiri zbulon të dashurin për Shën Valentin (Foto) - Bota Sot

www.botasot.info
Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka kohë që është në lidhje.Duffy shpesh publikon video dhe fotografi në Snapchat me të dashurin e saj të ri, i cili nuk është...

Dafina Zeqiri Songs, Complete list of Dafina Zeqiri Songs & Music -...

www.famousfix.com
Full list of Dafina Zeqiri songs, sorted alphabetically by name. You can also sort the list of songs by year recorded (from oldest to newest, and from most recent to ...

U përfol se janë ndarë, por çfarë ka ndodhur realisht me Dafina ...www.botasot.info › mediale-vip-showbiz › u-perfol-...

www.botasot.info
Ditët e fundit ka pasur thashetheme se Dafina Zeqiri dhe Dj Geek i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, kjo pasi dyshja ka fshirë të gjitha fotot që kanë bashkë ...

Sëmuret Dafina Zeqiri - Bota Sot

www.botasot.info
Janë pothuajse çdo ditë të angazhuar rreth profesionit të tyre. Artistët tanë gjejnë pak kohë për relaks apo për të qëndruar në ambientet familjare. Por,...

Dafina Zeqiri do “hajë” familjen dhe veten – Ja përse e kemi fjalën –...

news.arkiva.de
Dafina Zeqiri, pasi fshiu shumë prej fotove e kujtimeve të saj nga Instagrami, tashmë ka filluar t`i plotësoj sërish mungesat. Ka vendosur të postojë foto

Ku e ka gjoksin Dafina Zeqiri? - Bota Sot

www.botasot.info
Ka publikuar një fotografi por nuk po duket edhe bukur.Madje, nga veshja jo e mirë, Dafina Zeqiri duket se nuk ka fare gjoks transmeton parrotlla.netKëngëtarja...

Dafina Zeqiri in Brooklyn at Rough Trade NYC

donyc.com
Check out Dafina Zeqiri at Rough Trade NYC in Brooklyn on June 28, and get detailed info for the event - tickets, photos, video and reviews.

Dafina Zeqiri shtrohet në spital, ja diagnoza – JavaNews.al

javanews.al
Ishte kthyer nga Amerika dhe nisi fuqishëm aktivitetet e saj muzikore në Kosovë, por me sa duket këngëtarja e njohur dhe mjaft e dashur për të rinjtë, Dafina...

Zhveshën Rira Ora e Dafina Zeqiri - Bota Sot

www.botasot.info
Dafina Zeqiri duket se nuk është më fanse e Rihannës. Edhe ne foto që publikon artistja e talentuar nuk ndjek këngëtaren nga Barbados por yllin me origjinë nga...

French Montana Joins Swedish Popstar Dafina Zeqiri In ...Vibe

www.vibe.com
— Swedish-born singer/songwriter Dafina Zeqiri is making an impact in the U.S. with her brand new English crossover record, "Four Seasons.

Dafina Zeqiri | Brooklyn Vegan NYC Shows

nyc-shows.brooklynvegan.com
Brooklyn Vegan NYC Shows

Dafina Zeqiri explodes at Arbër Bytyqi: Liar, sociopath, post a lot of ...www.voxnews.al › english › lifestyle › dafina-zeqiri...

www.voxnews.al
· The singer Dafina Zeqiri has accused the make-up artist Arbër Bytyqi of posting her edited photos on social networks, when in fact he did ...
+1