Nora Istrefi Person-Info 

( Ich bin Nora Istrefi)

News

Nora Istrefi Photos, News and Videos, Trivia and Quotes - FamousFix

www.famousfix.com
18 January FamousFix profile for Nora Istrefi including biography information, wikipedia facts, photos, galleries, news, youtube videos, quotes,...

Nora Istrefi reacts publicly for the first time after Robert's split

www.classlifestyle.com
Of course their split has been one of the most sensational news still being commented on in the pink press or amongst their many fans. One of the most popular ...

Geti jep lajmin e shumëpritur

fax.al
Nora Istrefi nis punë edhe për një tjetër këngë. para 2 dite - Prive. Para pak ditësh u përfol për një bashkëpunim nga Nora Istrefi. Mirëpo, duket se ky projekt nuk ...

Verë 2020: Njihuni me bashkëpunimet e reja muzikore - Showbiz dhe TV

www.anabelmagazine.com
Këtë verë, mund të kenë ndryshuar shumë gjëra falë pandemisë dhe karantinës, por jo dëshira e këngëtarëve për të bashkëpunuar
Dossier exportieren
+1