Dafina Zeqiri Person-Info 

( Ich bin Dafina Zeqiri)

News

(1 - 4 von 41
)

U përfol se janë ndarë, por çfarë ka ndodhur realisht me Dafina ...www.botasot.info › mediale-vip-showbiz › u-perfol-...

www.botasot.info
Ditët e fundit ka pasur thashetheme se Dafina Zeqiri dhe Dj Geek i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, kjo pasi dyshja ka fshirë të gjitha fotot që kanë bashkë ...

Dafina Zeqiri & Capital T - Electric Brixtonwww.electricbrixton.uk.com › Events

www.electricbrixton.uk.com
Dafina Zeqiri, also known mononymously as Dafina, is a Swedish-born Kosovo-Albanian singer. Dafina has cited American singer and songwriter Aaliyah as her ...

Dafina Zeqiri explodes at Arbër Bytyqi: Liar, sociopath, post a lot of ...www.voxnews.al › english › lifestyle › dafina-zeqiri...

www.voxnews.al
· The singer Dafina Zeqiri has accused the make-up artist Arbër Bytyqi of posting her edited photos on social networks, when in fact he did ...

Ndahen Dafina dhe DJ Geek? Postimet e dyshimta në Instagramwww.anabelmagazine.com › news › ndahen-dafina-...

www.anabelmagazine.com
Dafina Zeqiri dhe DJ Geek mund të mos jenë në ditët e tyre më të mira, ose së paku, këtë tregojnë zhvillimet e fundit në Instagramin e tyre.
Dossier exportieren
+1