News Teuta Haxhiu

(1 - 10 von 10
)

Fuqizimi i gruas në zonat rurale në Kosovë | Ballkani | DW |...

www.dw.com
Edhe pse fuqizimi i gruas është njëri ndër synimet zhvillimore të Mijëvjeçarit, gratë e zonave rurale në Kosovë edhe më tej vazhdojnë të jenë të shkëputura nga...

Arrestohet edhe Teuta Haxhiu - Bota Sot

www.botasot.info
Edhe një deputete e Kuvendit të Kosovës është arrestuar nga Policia. Teuta Haxhiu e AAK-së është arrestuar derisa po dilte nga ndërtesa e Kuvendit.Gjatë ditës...

Arrestohet deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu

fax.al
Teuta Haxhiu, deputetja e AAK'së, është arrestuar jashtë ndërtesës së Kuvendit të Kosovës. Ndërkohë, seanca e Kuvendit vazhdon të mbahet ...

Teuta Haxhiu i thotë Mimoza Kusari-Lilës: Je vrapuese e Bota Sotwww.botasot.info › aktuale-lajme › teuta-haxhiu-i-t...

www.botasot.info
Deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu, në seancën e sotme plenare i ka thënë koleges së saj nga Lëvizja Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, se është vrapuese e ...

Police detain MPs Time Kadriaj and Teuta Haxhiu - News - KosovaPress

old.kosovapress.com
MPs Time Kadriaj and Teuta Haxhiu, both for the Alliance for the Future of Kosovo, have been stopped by Kosovo Police before parliament building late

Teuta Haxhiu ia tregon vendin ministres së Drejtësisë - Bota Sot

www.botasot.info
Deputetja e AAK-së i ka tërhequr vërejtjen ministres së Drejtësisë Dhurata Hoxhës, pasi që ajo kishte lëshuar karrigen e saj dhe kishte shkuar të ulet bashkë...

Sabri Hamiti i thotë Albulena Haxhiut mos klith, ajo e quan maskara

fax.al
Një përplasje ka ndodhur në mes të nënkryetarit të Kuvendit të Kosovës Sabri Hamiti i cili është duke drejtuar seancën dhe deputetes Teuta Haxhiu e AAK-së.

Teuta Haxhiu tregon pse votoi kundër qëndrimit të AAK-së për...

www.botasot.info
Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Teuta Haxhiu dje ka abstenuar për votën e saj lidhur me kërkesën e partive opozitare që të shkarkohet ministri i...

Produžen pritvor Kurtiju, Haxhiu i Topaliju | Balkan Vijesti | Al...

balkans.aljazeera.net
Osnovno tužilaštvo u Prištini podiglo je protiv četvero zastupnika optužnicu za upotrebu oružja ili opasnih materija.

Vazhdon përplasja LDK-AAK: Teuta Haxhiu ia numëron dështimet Qeverisë...

www.botasot.info
Pas deklaratës së kryeministrit Isa Mustafa në lidhje me uljen e shkallës së papunësisë është deputetja nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Teuta...
+1