Kaltrina Selimi Person-Info 

( Ich bin Kaltrina Selimi)

News

Kaltrina Selimi pak ditë në Prishtinë - Bota Sot

www.botasot.info
Këngëtarja Kaltrina Selimi është parë këto ditë në Prishtinë duke gjetur kohë për të takuar miqtë dhe bashkëpunëtorët e saj të vjetër. Kaltrina nga momenti që...

Premierë: Kaltrina Selimi- Kohen me kthy

fax.al
Këngëtarja Kaltrina Selimi ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “Kohen me kthy” “Kohen me kthy” është me tekst dhe muzikë nga Genc Prelvukaj ...

Kaltrina Selimi në një pozë të ëmbël me bashkëshortin - Bota Sot

www.botasot.info
Këngëtarja e njohur Kaltrina Selimi tash e sa kohë është zhvendosur me vendbanim në Londër, ku jeton me bashkëshortin dhe djalin e saj Tristanin. Këto ditë,...

​Kaltrina Selimi ‘rikthen kohën’ (Video) - Bota Sot

www.botasot.info
Këngëtarja Kaltrina Selimi, pas një pauze i është rikthyer sërish skenës muzikore. Ajo sot ka publikuar videon e këngës “Kohën me kthy”.Me një stil më ndryshe,...
Dossier exportieren
+1