Naim Abazi Person-Info 

( Ich bin Naim Abazi)

News

(1 - 4 von 6
)

Naim Abazi shkon në AAK - Bota Sot

www.botasot.info
Këngëtari Naim Abazi iu ka bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Ai gjatë një takimi të strukturave të AAK-së, në Prizren, ka thënë se duhet të punohet...

Ja sa vjet diferencë kanë Naim Abazi dhe Mihrije Braha

fax.al
Ja sa vite diferencë kanë Naimi dhe Mihrija. më Indeks.mk. Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë çifti më i njohur i estradës tonë. Ata kanë më shumë se 20 vite martesë, ndërsa shpesh tregojnë për vitet e lumtura që kanë përjetuar gjatë këtyre viteve, nga kjo martesë.

Naim Abazi Photos, News and Videos, Trivia and Quotes ...

www.famousfix.com
FamousFix profile for Naim Abazi including biography information, wikipedia facts, photos, galleries, news, youtube videos, quotes, posters, magazine covers, ...

Naim Abazi Photos - Naim Abazi Picture Gallery - FamousFix

www.famousfix.com
Browse photos of Naim Abazi
Dossier exportieren
+1