Zanfina Ismaili Person-Info 

( Ich bin Zanfina Ismaili)

News

Zanfina Ismaili e tepron me fotoshopin - Bota Sot

www.botasot.info
Këngëtarja Zanfina Ismaili kohëve të fundit përveç në muzikë është shumë aktive edhe në rrjete sociale.Ajo shumë shpesh madje po mundohet ti tregojë të pasmet...

Premierë: Zanfina Ismaili vjen me këngën “Nuk po të shoh”

fax.al
Zanfina Ismaili ka lansuar sot video-klipin e këngës “Nuk po të shoh”. Këngëtarja e njohur vjen me një tekst paksa “inatçor”, derisa produksioni është bërë nga ...

Zanfina Ismaili ngatërrohet keq me një gazetare

fax.al
Këngëtarja Zanfina Ismaili dhe gazetarja Teuta Arifaj kanë debatuar ashpër,pas komentit të bërë nga Zanfina për përfaqësuesen serbe në “Eurosong”,duke ...
Dossier exportieren
+1