Selim Brosha Person-Info 

( Ich bin Selim Brosha)

News

(1 - 4 von 7
)

Ibrahim Kelmendi tregon faktet në Speciale: Ja personat që u vranë me...

www.botasot.info
Azem Syla / “Daja i vogël” Azem Sylën e kam takuar për herë të parë në Zvicër, kur ai ishte imigruar aty dhe e kishte paraqitur kërkesën për azil...

Nuk shkulet fara e keqe - Bota Sot

www.botasot.info
Një agjent i privilegjuar në sistemin sërbosllav dhe një vrasës ordiner i shqiptarëve të shquar dhe me prirje atdhetare.U vra fizikisht në Prishtinë,nga...

Mediat kosovare: Kërcënohet me jetë komandanti i Policisë, Driton...

www.oranews.tv
Mediat kosovare raportojnë se komandanti i stacionit policor Qendra, Driton Imeri, ka marrë dhjetëra kërcënime me jetë, linçime, fyerje e sharje nga persona që...
Dossier exportieren
+1